Wolontariusz – Formularz zgłoszeniowy

Prosimy wypełnić dokładnie poniższy formularz. Pola oznaczone czerwoną gwiazdką * są wymagane.
Jeśli nie posiadasz adresu email lub numeru telefonu prosimy o kontakt korzystając z danych zawartych w sekcji Kontakt niniejszej strony.

 

lang_en_GB FOR ENGLISH VERSION OF THIS VOLUNTEER APPLICATION FORM CLICK HERE

 

Imię (NIE podawać nazwiska): *

Płeć: *

Wiek: *

Adres e-mail: *

Numer telefonu: *

Znajomość języków obcych:

Uwagi:

Proponowane miejsce spotkań *
(proszę wybrać lokalizację na podstawie mapy dostępnych lokalizacji):

Proponowane godziny spotkań
(Uwaga: wybrane godziny muszą pokrywać się z godzinami dostępności miejsca!):

Czy jesteś zainteresowany/a prowadzeniem lekcji dla grupy kilku osób?*

Skąd wiesz o kampanii?: *

OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁAM/EM SIĘ SIĘ Z POWYŻSZĄ INFORMACJĄ O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ WROCŁAWSKIE CENTRUM INTEGRACJI, ZROZUMIAŁAM/EM TREŚĆ POWYŻSZEJ INFORMACJI ORAZ WYRAŻAM DOBROWOLNĄ ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH ZAWARTYCH W ZGŁOSZENIU
OŚWIADCZAM, ŻE JESTEM OSOBĄ PEŁNOLETNIĄ
Pamiętaj: kampania "Wrocław na językach świata" nie jest szkołą językowa i nie wystawimy Twojemu uczniowi certyfikatu znajomości języka polskiego. Nie przekażemy uczniowi Twoich danych (numer telefonu, e-mail, itp.), Ty również nie musisz tego robić - pośrednikiem między Tobą a uczniem może być animator, który opiekuje się tandemem.

 

Jeśli dbasz o prywatność i do momentu spotkania z partnerem tandemowym wolałbyś pozostać anonimowy, nie musisz się martwić – Twoje imię, adres mailowy i numer telefonu nie będą widoczne dla Ucznia. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami korzystając z danych w sekcji Kontakt na naszej stronie.

Gotowe! Teraz wystarczy tylko czekać na wiadomość lub telefon od Animatora, który poinformuje Cię o spotkaniu z przydzielonym Tobie Uczniem. Sprawdzaj swoją skrzynkę mailową.