Rejestracja

Chcesz zostać Wolontariuszem? Spotkać jednego z cudzoziemców mieszkających we Wrocławiu? Uczyć polskiego i mówić o polskiej kulturze? To proste!

Zgłoś chęć udziału w projekcie klikając na przycisk “Wolontariusz”. Zerknij na mapę – wybierz lokalizację oraz godziny, w których mógłbyś poświęcić swój czas i energię.

Przedstaw się po polsku – obcokrajowiec, Twój potencjalny partner tandemowy, będzie wiedział, czym się interesujesz i jaki jesteś. A może ze wspólnych spotkań zrodzi się przyjaźń na całe życie? Jeśli mówisz w języku obcym, przetłumacz swój opis – nie każdy cudzoziemiec zna już język polski. Być może będziesz miał okazję dopiero wprowadzić go w fascynujący świat polszczyzny.

Chcesz nauczyć się języka polskiego i dowiedzieć się czegoś o polskiej kulturze? To proste!

Zgłoś chęć udziału w projekcie klikając na przycisk “Uczeń”. Zerknij na mapę i sprawdź, gdzie i kiedy możesz spotykać się z Wolontariuszem.

Przedstaw się w swoim języku, w języku obcym lub, jeżeli potrafisz, po polsku – Wolontariusz będzie wiedział, czym się interesujesz i jaki jesteś. A może ze wspólnych spotkań zrodzi się przyjaźń na całe życie?

Zarejestruj się jako:
form_wolontariusz form_uczen