Uczeń – Formularz zgłoszeniowy

Prosimy wypełnić dokładnie poniższy formularz. Pola oznaczone czerwoną gwiazdką * są wymagane.
Jeśli nie posiadasz adresu email lub numeru telefonu prosimy o kontakt korzystając z danych zawartych w sekcji Kontakt niniejszej strony.

 

lang_en_GB FOR ENGLISH VERSION OF THIS STUDENT APPLICATION FORM CLICK HERE

 

Imię i nazwisko: *

Płeć: *

Wiek: *

Adres email *
(niezbędny do wewnętrznej komunikacji):

Numer telefonu do kontaktu: *

Poziom znajomości języka polskiego: *

Znajomość innych języków obcych:

Narodowość: *

Zainteresowania / krótki opis wolontariusza lub cudzoziemca: *

Proponowane miejsce spotkań *
(proszę wybrać lokalizację na podstawie mapy dostępnych lokalizacji):

Proponowane godziny spotkań
(Uwaga: wybrane godziny muszą pokrywać się z godzinami dostępności miejsca!):

Skąd wiesz o kampanii?: *

captcha*

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wrocławskie Centrum Integracji z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 49, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 928 z późn. zm.) w celu zarządzania projektem "Wrocław na językach świata" przez Wrocławskie Centrum Integracji i jego partnerów obejmujące przesyłanie informacji drogą telefoniczną lub mailową. Niniejsza zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych w przyszłości, o ile nie zmieni się podstawa przetwarzania.

* Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

Jeśli dbasz o prywatność i do momentu spotkania z partnerem tandemowym wolałbyś pozostać anonimowy, nie musisz się martwić – Twoje nazwisko, adres mailowy i numer telefonu nie będą widoczne dla Wolontariusza. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami korzystając z danych w sekcji Kontakt na naszej stronie.

Gotowe! Twoje dane znajdują się już w naszej bazie. Teraz wystarczy tylko czekać na wiadomość od któregoś z Wolontariuszy.