Biblioteczka materiałów do nauki języka polskiego jako obcego

Drogi Wolontariuszu / Droga Wolontariuszko,

poniżej udostępniamy listę podręczników i ćwiczeń oraz gier planszowych, które możesz wykorzystać podczas nauki języka polskiego. Materiały edukacyjne możesz wypożyczyć w naszej siedzibie (Wrocławskie Centrum Integracji, ul. Strzegomska 49 – pok. nr 2b parter, Wrocław).

W związku z tym, że dostępność materiałów edukacyjnych dynamicznie się zmienia, skontaktuj się z nami w celu zweryfikowania czy dane pozycje są dostępne oraz aby ustalić termin odbioru, lub po prostu aby je dokładniej przejrzeć i dobrać do swoich potrzeb – tel. +48 504 799 356. Jesteśmy dostępni w poniedziałki, środy, czwartki i piątki od godz. 8:30 do godz. 15:30 oraz we wtorki od godz. 8:30 do godz. 19:30.

Materiały edukacyjne są udostępniane przez nas w formie papierowej (książkowej), nie robimy i nie wysyłamy skanów na życzenie. Jest możliwość skserowania u nas wybranych stron/rozdziałów w celu przekazania ich swojemu uczniowi.

Okładka książki Hurra po polsku 1 podręcznik studentaOkładka książki Hurra po polsku 1 zeszyt ćwiczeńOkładka książki Hurra po polsku 2 podręcznik studentaOkładka książki Hurra po polsku 2 zeszyt ćwiczeńOkładka książki Hurra po polsku 3 podręcznik studentaOkładka książki Hurra po polsku 3 zeszyt ćwiczeńOkładka książki Polski krok po kroku gry i zabawy językowe A1Okładka książki Polski krok po kroku zeszyt ćwiczeń A1Okładka książki Polski krok po kroku podręcznik nauczyciela A1Okładka książki Polski krok po kroku podręcznik A2Okładka książki Polski jest cool podręcznik studenta A1Okładka książki Polski jest cool książka nauczyciela A1Okładka książki Polski na dobry start podręcznik nauczyciela A1Okładka książki Polski na dobry start zeszyt ćwiczeń A1Okładka książki Połącz kropki A2-B1Okładka książki Polski w cztery tygodnie etap ukraińskiOkładka książki Odkrywamy język polskiPRZYGODA Z GRAMATYKĄ. FLEKSJA I SŁOWOTWÓRSTWO IMION. ĆWICZENIA FUNKCJONALNO-GRAMATYCZNE DLA CUDZOZIEMCÓW (B2-C1)POSTAW KROPKĘ. KULTURA POLSKA W ĆWICZENIACH. PISANIE, MÓWIENIE, MEDIACJA (POZIOM A2-B1)POSTAW KROPKĘ 2. KULTURA POLSKA W ĆWICZENIACH LEKSYKALNYCH, W MÓWIENIU I PISANIU ORAZ W MEDIACJI (POZIOM A2-B2)Z POLSKIM W ŚWIAT. PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO Z PŁYTĄ CDJAK TO ŁATWO POWIEDZIEĆ... ĆWICZENIA KOMUNIKACYJNE DLA POCZĄTKUJĄCYCH A1, A2 (WERSJA POLSKA) + 3 CDLEARN POLISH THROUGH STORIES. LEVEL A1-B1MOJE DZIECKO W POLSKIEJ SZKOLE. MATERIAŁY DYDAKTYCZNE DLA NAUCZYCIELA. PODRĘCZNIK KOMUNIKACYJNY DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA POZIOMIE A2/B1MOJE DZIECKO W POLSKIEJ SZKOLE. PODRĘCZNIK STUDENTA Z PŁYTĄ CD. PODRĘCZNIK KOMUNIKACYJNY DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO JAKO OBCEGO DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW NA POZIOMIE A2/B1START 1. SURVIVAL POLISH. PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO NA POZIOMIE A0-A1 Z NAGRANIAMI MP3START 1. SURVIVAL POLISH. ZESZYT ĆWICZEŃ Z KLUCZEM DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO NA POZIOMIE A1. EDYCJA 2021START 2. BEGINNER POLISH. PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO NA POZIOMIE A1 Z NAGRANIAMISTART 2. BEGINNER POLISH. ZESZYT ĆWICZEŃ - NOWA EDYCJAGRAMATYKA? DLACZEGO NIE?! ĆWICZENIA GRAMATYCZNE DLA POZIOMU A1KTO CZYTA - NIE BŁĄDZI. PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO. ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE SPRAWNOŚĆ CZYTANIA (B2, C1)NA ŁAMACH PRASY, CZ. I. PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO. ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE SPRAWNOŚĆ CZYTANIA (C2)NA ŁAMACH PRASY, CZ. II. PODRĘCZNIK DO NAUKI JĘZYKA POLSKIEGO. ĆWICZENIA ROZWIJAJĄCE SPRAWNOŚĆ CZYTANIA (C2)KIEDYŚ WRÓCISZ TU... GDZIE NADWIŚLAŃSKI BRZEG. A POLISH LANGUAGE TEXTBOOK FOR INTERMEDIATE CZ. I + CD (B2)KIEDYŚ WRÓCISZ TU... BY SZUKAĆ SWOICH DRÓG I GWIAZD. CZ. II + CD (C1)Polnisch? Aber Gern. B1Gra planszowa DixitGra planszowa Taboo (edycja polska)Gra planszowa Story CubesGra planszowa Story Cubes: Podróże (nowa edycja)Gra planszowa Dobble ZwierzakiGra planszowa 5 SekundGra planszowa Scrabble (edycja polska)Gra planszowa Na końcu języka